KUSH JEMI NE

Raymio ka më shumë se 10 vjet përvojë në industrinë e syzeve. Ne kemi Certifikata Kombëtare të Teknologjisë së Patentave, ka kaluar Certifikatën e Cilësisë ISO9001, Verifikimin BSCI, Certifikatat CE, FDA, ANSI, AS/NZS. Produktet tona shiten mirë brenda dhe jashtë vendit, veçanërisht në Amerikën e Veriut dhe Evropë.

Produktet tona mbulojnë syze dielli të modës, korniza optike, syze leximi, syze për fëmijë, syze dielli sportive, syze skish, syze mot-tocross, syze noti, syze sigurie dhe syze.
PSE NA ZGJODHET NE
FURNIZONI PRODUKTET DHE SHËRBIME TË KËNAQSHME
NA ZGJIDHNI
ZGJEDHJA MË E SAKTE!
Fabrika jonë ka pajisje dhe pajisje prodhimi të avancuara si qendrat e kërkimit dhe zhvillimit të produktit, qendra e testimit të produktit, zhvillimi dhe prodhimi i mykut, qendra teknologjike e veshjes me vakum me cilësi të lartë, derdhja me injeksion të lenteve PC, forcimi i sipërfaqes së lenteve, lentet kundër mjegullës, montimi i produktit dhe të tjera departamentet.

LAJMET TONA

2022-05-10

Një ekip ndërkombëtar i studiuesve të shëndetit ka përshkruar për herë të parë se si defektet gjenetike ndikojnë në spektrin e zhvillimit të shikimit dhe shkaktojnë probleme në zhvillimin e syve të foshnjave. Studiuesit nga Universiteti i Leicesterit drejtuan një përpjekje ndërkombëtare të përbërë nga 20 qendra ekspertësh

2022-04-01

Syze dielli Celebrity Sunglass CrushesBY NAOMI PIKE17 QERSHOR 2015

2022-04-01

Rivendosja e modës gjatë rrjedhës së pandemisë shkaktoi një rritje të blerjeve vintage, por ndryshe nga çantat arkivore ose këpucët e parapëlqyera, syzet e diellit rrallë bëjnë postimet #humblebrag.Ndërsa blerjet e investimeve bëhen gjithnjë e më shumë një prioritet për konsumatorët që kanë kaluar vitin e fundit duke riparuar veshjet e tyre dhe duke marrë parasysh vlerën e vërtetë të veshjeve të tyre, presin që kjo të ndryshojë.Konsideroni sunnies blerjen tuaj të ardhshme të fshehtë luksoze – pikërisht në kohë për verën.

 ABONIN TANI
Merrni përditësimin ditor në postën tuaj
SHTËPI
Tel:+86-576-88789620
Adresa: 2-411, Qendra Jinglong, Rruga Wenxue, Shifu Avenue, Distrikti Jiaojiang, Qyteti Taizhou, Provinca Zhejiang, Kinë
Panorama ajrore_1-PS(1)
Zyra_4 (1)
Sallë ekspozite_2(1)
Sallë ekspozite_3(1)
Workshop_5 (1)
Workshop_6(1)
Të drejtat e autorit   2022 Raymio Eyewear CO., LTD.Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbështetje Nga Leadong. Harta e faqes. Shitësi i syzeve të diellitGoogle-sitemap.